Ostatnie dwa mieszkania w Londynie

Londyn to drugi po Rzymie etap budowy Osiedla Europejskiego, na który składają się 4 trzypiętrowe budynki.

To ostatni moment, by kupić mieszkanie w budynku, który jeszcze tego lata zostanie oddany do użytku na Osiedlu Europejskim, budowanym przez TBV przy ul. Zygmunta Augusta w Lublinie. W ofercie pozostały ostatnie dwa mieszkania!


Osiedle Europejskie to inwestycja przyjazna rodzinom, która posiada wiele udogodnień z myślą o dzieciach, osobach prowadzących aktywny styl życia, kochających sport oraz szukających odpoczynku od gwaru miasta.
Obydwa mieszkania znajdują się na pierwszym piętrze budynku A4a (Londyn), mają po 76 mkw i ten sam układ pomieszczeń, na który składa się: oddzielna kuchnia, salon i trzy sypialnie. Jedna z sypialni posiada garderobę. Dużym udogodnieniem jest też oddzielna ubikacja i dodatkowo duża łazienka. Mieszkania mają 8-metrowe przeszklone balkony.
Cena za metr kwadratowy wynosi 4400 zł.
Dodatkowe informacje: e-mail tbv@tbv.pl oraz pod numerem tel.: 81 533 55 44.

Londyn to drugi po Rzymie etap budowy Osiedla Europejskiego, na który składają się 4 trzypiętrowe budynki. Stworzą one spójną całość wyróżniającą się ponadczasową elegancją. Dwa pierwsze budynki Londynu (A3a i A3b) to w sumie 96 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 67 m²) oraz sprawdzonych, funkcjonalnych rozkładach.
W dwóch kolejnych budynkach – A4a i A4b, powstaje 80 mieszkań. Oferta dostosowana została do potrzeb zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi, znajdują się w niej mieszkania 1-, 2- ,3- i 4-pokojowe.