Ostrowska na Dzień Kobiet

Włodawski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Na scenie zagra Małgorzata Ostrowska z zespołem. Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Małgorzaty Ostrowskiej nikomu nie trzeba przedstawiać. To kompozytorka, autorka znanych tekstów. Z jej ust popłynęły m.in. takie przeboje jak „Droga pani z TV”, „Słowa”, „Mister of America”, „Po niebieskim niebie” czy „Meluzyna”. Ostrowska od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej.

Przez wiele lat była związana z zespołem popowo-rockowym Lombard. W 1999 roku rozpoczęła solową karierę. Jest intrygująca, odważna, bezpretensjonalna. Wyróżnia się też jednym z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce.

Bilety w cenie 65 zł dostępne są w sekretariacie WDK-u oraz w kasie kina, a także na stronie kupbilecik.pl. Dla naszych Czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę na ten koncert. Trafi ona do osoby, która jako pierwsza dodzwoni się na nasz redakcyjny numer (82 565 44 44) w środę (4 marca) o godzinie 12.00. Zapraszamy do zabawy! (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here