Oświadczyny z pompą

Usłyszała narastające wycie strażackich syren i pomyślała: pali się! Wybiegła przed dom, a tam zadyma i woda lejąca się ze strażackich węży. Ale to nie był pożar. Z taką „pompą” druh Wojtek poprosił o rękę swoją ukochaną Ewelinę, a ona odpowiedziała: TAK!

Te nietypowe sceny nagrali strażacy-ochotnicy z OSP KSRG Wojsławice. Wzięli oni udział w niecodziennej akcji oświadczyn swojego kolegi, druha Wojciecha, urządzając im oryginalną oprawę. Pod filmem z tym wyjątkowym wyjazdem strażaków-ochotników posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy i gratulacji od internautów.

W dniu, w którym go nagrano, Wojciech umówił się ze swoją ukochaną Eweliną, mieszkanką gminy Leśniowice, na wspólne świętowanie jego urodzin. W planach była romantyczna kolacja. Ewelina czekała na Wojciecha w swoim rodzinnym domu. Gdy usłyszała dźwięk strażackich syren, była przekonana, że strażacy-ochotnicy znowu mkną do pożaru albo innego niebezpiecznego zdarzenia. Wzywany na nie często bywa także jej chłopak, od lat służący w jednostce OSP.

Ale syreny wyły coraz głośniej, a w końcu strażacki wóz zatrzymał się tuż przed domem Eweliny. Gdy wybiegła na podwórko, zobaczyła druhów uwijających się ze strażackimi wężami. Wokół było pełno dymu z odpalonych rac i strumieni wody ze strażackich sikawek. Z tej „zadymy” wyłonił się wkrótce druh Wojciech. W pełni umundurowany, z bukietem czerwonych róż i pierścionkiem klęknął przed swoją wybranką i poprosił ją o rękę. Romantyczna scena, której Ewelina z pewnością nigdy nie zapomni.

– Zupełnie się tego nie spodziewałam – mówi z radością Ewelina. – To była niesamowita i bardzo miła niespodzianka ze strony Wojtka, a w jej organizację zaangażowało się tyle osób. Cieszę się, a oświadczyny oczywiście przyjęłam.

Para jest ze sobą od 4 lat i planuje ślub. Nasza redakcja również gratuluje narzeczonym i dołącza się do życzeń: wszystkiego najlepszego! (mo, fot. FB OSP KSRG Wojsławice)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here