Otwarcie przesunięte. Nowy termin nieznany

Punkt Obsługi Klienta PGE miał wrócić z pompą do Włodawy w piątek, 13 marca. Jednak nie wróci. Co najmniej przez najbliższe dwa miesiące będzie pusty. A wszystko przez koronawirusa.

Punkt Obsługi Klienta PGE Obrót będzie się mieścił w budynku Poczty Polskiej. Prace przygotowawcze trwały co najmniej od października ub.r. Wszystko jest gotowe – wyposażenie, sala przyjęć, zaplecze, sieć internetowa, a nawet szyld.

Właśnie z tym ostatnim było nieco problemów, bowiem Wojewódzki Konserwator Zabytków musiał wyrazić zgodę na taki, a nie inny wzór. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Czekało tylko na tych, którzy przetną wstęgę. Ten piękny plan, który miał ułatwić włodawianom kontakt z dostawcą energii elektrycznej, upadł przez koronawirusa.

– Niestety, otwarcie trzeba było przesunąć na odleglejszy termin – mówi Mariusz Majewski, rzecznik PGE Obrót. – Być może nawet na dwa miesiące. Przez ten czas zdecydowanie lepiej komunikować się telefonicznie lub internetowo bądź listownie. A wszystko oczywiście przez koronawirusa. (pk)