Partyjni koledzy nie zapomnieli o Sebastianie Trojaku

Niewiele ponad trzy tygodnie pozostawał bez pracy Sebastian Trojak, który na początku lutego złożył dymisję ze stanowiska członka zarządu województwa  lubelskiego, po tym jak miał popaść w konflikt z szefem lubelskich struktur Solidarnej Polski, posłem Janem Kanthakiem. Były policjant w piątek został…. dyrektorem Samodzielnego Publicznego Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej.

Zastąpił Adama Fimiarza, który po rezygnacji Małgorzaty Popławskiej z funkcji dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, został szefem tej placówki. Zarząd Województwa Lubelskiego uchwałę o zatrudnieniu Sebastiana Trojaka na stanowisku dyrektora Samodzielnego Publicznego Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej podjął w piątek, 1 kwietnia. I to nie jest prima aprillis.

– To nowe wyzwanie w karierze zawodowej Sebastiana Trojaka. Wysoko oceniam naszą ponad 2,5-letnią współpracę w Zarządzie Województwa Lubelskiego, dlatego jestem przekonany, że dobrze sprawdzi się także i w tej, nowej dla siebie, roli – tłumaczy Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego.

Trojak będzie pełnił obowiązki do czasu powołania dyrektora wybranego w drodze konkursu, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy. LK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here