Pędząc w strugach deszczu

Nieoczekiwana wycinka przy al. Żołnierzy I AWP w Chełmie. W deszczowy poniedziałkowy ranek wszyscy, którzy przemieszczali się wzdłuż alei, wstrzymywali oddech na widok samochodu rozbitego na drzewie za przystankiem autobusowym.

(7 września) Kierowca osobówki na chełmskiej rejestracji najprawdopodobniej wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Z tego, co mówili świadkowie, nic poważnego mu się najwyraźniej nie stało, bo po wszystkim przestawił samochód, pozbierał rzeczy i odjechał. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby uderzył w oczekujących na przystanku ludzi lub idące do szkoły czy przedszkola dzieci.

Jak mówi rzecznik chełmskiej komendy, zgłoszenia do takiego zdarzenia drogowego w okolicach biblioteki dyżurny tego ranka nie otrzymał. Policjanci natomiast interweniowali przy podobnej kolizji – trzy dni wcześniej, również podczas niepogody, kobieta wpadła w poślizg i uderzyła w barierki ochronne przy al. Żołnierzy I AWP. A może by tak następnym razem zwolnić, jadąc tą trasą w strugach deszczu? (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here