Peleton Okszów rusza na trasy

Na trasach wyścigów MTB jako nieformalna grupa istnieje już od 10 lat, pod nazwą Gminny Klub Kolarski Peleton Okszów, jako stowarzyszenie, działa od wiosny 2020 r. W drużynie obecnie jest 26 członków w wieku od 13 do 70 lat, pochodzących z terenów od Krasnegostawu po Włodawę.

Wśród zawodników są zdobywcy tytułu Mistrza Polski w jeździe na czas MTB oraz 2. miejsca w górskich mistrzostwach Polski, jako przewodnik w tandemach osób niewidomych i słabowidzących, 2. miejsca w górskiej jeździe na czas, jako przewodnik w tandemach osób niewidomych i słabowidzących, 1. miejsca w mistrzostwach Polski w jeździe na czas w parach jako przewodnik w tandemach osób niewidomych i słabowidzących – wszystko z 2017 r. Klub wraz z Gminą Chełm organizuje różnorodne zawody rowerowe – szosowe, MTB (Maratony Kresowe) oraz zawody na trenażerach, które przyciągają z roku na rok coraz więcej uczestników, co cieszy, są to głównie dzieci i młodzież.

W tym roku GKK Peleton planuje ruszyć ze szkółką kolarską dla dzieci. Uczestnicy zajęć będą pod opieką wykwalifikowanych instruktorów kolarstwa. Już można się zapisywać, szczegóły pod numerem tel. 696 878 050. Zapraszamy pasjonatów sportów rowerowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here