Perła – Browary Lubelskie S.A nadal z Motorem

Leszek Bartnicki, prezes Motoru (z lewej) i Andrzej Rutkowski, dyrektor generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. podpisują nową umowę sponsorską.

Perła – Browary Lubelskie S.A. podpisała nową umowę sponsorską z Motorem Lublin. Sezon 2018/2019 będzie kolejnym, w którym spółka będzie wspirać lubelski klub piłki nożnej.


– Jak na prawdziwych kibiców przystało, jesteśmy dumni po zwycięstwie i wierni po porażce. Lubelski browar od lat wspiera Motor Lublin – mówi Andrzej Rutkowski, dyrektor generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. – Kolejna umowa sponsorska to dowód naszego zaufania do prezesa klubu, sztabu szkoleniowego i całej drużyny Motoru. Wierzymy, iż ostatnie wzmocnienia, w szczególności pojawienie się w składzie bardzo doświadczonych zawodników mających na koncie występy w Ekstraklasie, pomogą klubowi osiągnąć upragniony awans do drugiej ligi. Życzymy tego całemu zespołowi oraz wszystkim kibicom. Cieszymy się, że frekwencja na meczach drużyny, której jesteśmy wieloletnim partnerem, tak często utrzymuje się na poziomie spotkań z najwyższej klasy rozgrywkowej. – Wszystkich fanów lubelskiej piłki nożnej tradycyjnie już zapraszam do odwiedzania stoisk Perły w trakcie meczów na Arenie Lublin, a na tych, którzy nie mogą towarzyszyć Motorowi na meczach wyjazdowych, czekają transmisje na żywo w Perła Sport Pubie – dodaje dyrektor Andrzej Rutkowski.

– Motor i Perła to dwie marki, które w powszechnej świadomości kojarzą się z Lublinem. Cieszę się, że kolejny sezon będziemy występować w jednej drużynie. Bardzo dziękuję za zaufanie ze strony naszego wieloletniego i sprawdzonego Partnera. Głęboko wierzę, że w nadchodzących rozgrywkach dostarczymy naszym fanom wielu pozytywnych wrażeń i okazji do świętowania, w wypadku pełnoletnich kibiców przy szklaneczce piwa Perła, zwycięstw Motoru – powiedział po podpisaniu umowy Leszek Bartnicki, prezes Motoru.