Piękny jubileusz w Teresinie

W towarzystwie społeczności lokalnej i gości panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Teresinie świętowały zacny jubileusz 60-lecia swojej działalności. Zabawa była przednia!


W niedzielę (19 września) na stadionie w Białopolu odbyła się impreza z okazji jubileuszu KGW w Teresinie. Udział w niej wzięli mieszkańcy gminy oraz zaproszeni goście, w tym m.in. wójt Henryk Maruszewski wraz z zastępcą Marzeną Kołodyńską oraz wiceprzewodniczący rady gminy Mieczysław Niedźwiedzki i przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Białopole.

Jubileuszową imprezę otworzyła lokalna działaczka i długoletnia przewodnicząca KGW w Teresinie, Elżbieta Tomasik, która serdecznie powitała obecnych i przedstawiła pokrótce historię koła. Później nadszedł czas na składanie życzeń, gratulacji, wręczenie kwiatów i nagrody dla jubilatów. Specjalny koncert zagrały kapele: „Borowianki” z Raciborowic-Kolonii, „Flowers” i „Remedium” z Białopola, a także gminna orkiestra dęta. Na koniec wszyscy mogli skosztować pyszności przygotowanych przez panie z KGW w Teresinie. I chociaż pogoda tego dnia była kapryśna, humory wszystkim uczestnikom zabawy dopisywały.

Głównym organizatorem wydarzenia były jubilatki z KGW w Teresinie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Białopolu. – Dziękujemy paniom z KGW w Teresinie za współpracę i promocję dziedzictwa kulturowego. Życzymy zdrowia i dalszych sukcesów na kolejne lata działalności – podkreśla dyrekcja i pracownicy GOK-u. (opr. pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here