Piknik dla Wojtka

W niedziele, 8 sierpnia, w Sawinie odbędzie się charytatywny piknik rodzinny. Inicjatorzy planują zbiórkę dla Wojtka Kędzierawskiego, który po wypadku potrzebuje leczenia i rehabilitacji. Początek o godz. 13.00 w miejscowym parku.

W listopadzie ub.r. 22-letni Wojtek Kędzierawski w drodze do pracy miał wypadek samochodowy. Nie ze swojej winy. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze ledwo uratowali mu życie. Ale do zdrowia już nie wrócił. Wojtek ma obrzęk mózgu i niedowład rąk i nóg. Chociaż od wypadku minęło już tyle czasu, do dzisiaj Wojtek jest w śpiączce. Rodzina chce mu zapewnić rehabilitację, która utrzyma w gotowości jego mięśnie. Ale ta jest koszmarnie droga.

Na portalu siepomaga.pl cały czas trwa zbiórka pieniędzy dla Wojtka. W pomoc zaangażowali się też mieszkańcy Sawina. W najbliższą niedzielę, 8 sierpnia, organizują w miejscowym parku rodzinny piknik charytatywny dla Wojtka. Wszystkie zebrane w tym dniu pieniądze zostaną przeznaczone na jego leczenie. Start o godzinie 13.00. Zachęcamy do obecności i hojności! (reb)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here