Po co wzbudziła panikę?

Poszukiwana kobieta

Policjanci z III komisariatu poszukują kobiety, która świadomie włączyła alarm przeciwpożarowy w jednym z obiektów sportowych w Lublinie i w ten sposób wywołała przekonanie u wielu osób o istniejącym zagrożeniu.

– Jeżeli ktoś ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z III komisariatem Policji w Lublinie pod nr telefonu 47 811 58 00. Do tego zdarzenia doszło na początku roku w jednym z obiektów sportowych na terenie Lublina. Ze zgromadzonych w sprawie materiałów wynika, że do budynku weszła kobieta, która przez chwilę spacerowała korytarzami. Sprawczyni w pewnym momencie podeszła do przycisku przeciwpożarowego, umieszczonego na ścianie i go wcisnęła. Następnie szybko opuściła teren obiektu – mówi komisarz Kamil Gołębiowski z KMP. – Kobieta swoim działaniem wywołała przekonanie u wielu osób o istniejącym zagrożeniu dla życia i zdrowia. Ponadto zdarzenie wywołało szereg niepotrzebnych czynności ze strony służb.

Wizerunek kobiety nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z III komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.(l)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here