Pomóżmy w leczeniu rodzeństwa

Na stronie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na leczenie rodzeństwa – Julki i Wiktora z Chełma. Dziewczyna ma zespół Downa, a chłopiec cierpi na powikłania po poważnej chorobie układu pokarmowego.

– Mam na imię Kamila, razem z moim mężem Łukaszem mamy dwójkę wspaniałych dzieci – rozpoczyna dramatyczną historię swojej rodziny mieszkanka Chełma. – 9-letnia Julka to utalentowana piosenkarka. Julcia, chociaż jest dzieckiem z przypadłością zespołu Downa, jest dzieckiem radosnym i pogodnym. Pomimo to potrzebujemy wsparcia finansowego, ze względu na różnego rodzaju schorzenia Julci.

Częste wyjazdy do różnych specjalistów i rehabilitacje są związane z dużymi kosztami – apeluje pani Kamila. Brat Julii, 10-letni Wiktor, urodził się zdrowy. Jest bardzo dobrym, pogodnym uczniem i fanem piłki nożnej. W marca 2020 r. zachorował jednak na jersiniozę, poważną chorobę układu pokarmowego. – Po długim leczeniu szpitalnym okazało się, że są powikłania po chorobie. Syn dostał zapalenia stawów na prawej i lewej rączce, a także zapalenia kolana i biodra – mówi pani Kamila.

Leczenie jest długotrwałe, skutki choroby Wiktor może odczuwać nawet do końca życia. – Syn potrzebuje drogich leków, stałej konsultacji z lekarzami i również rehabilitacji. Dzięki państwa pomocy marzenia naszego syna mogą się ziścić i zostanie w przyszłości zawodowym piłkarzem – apeluje mieszkanka Chełma.

Chłopiec przechodzi rehabilitację, w trakcie której okazało się, że jedną nogę ma krótszą od drugiej. Potrzebuje mieć specjalne obuwie i wkładki ortopedyczne. Dla rodziny pani Kamili liczy się każda złotówka. – Z góry dziękujemy za pomoc w imieniu naszych dzieci – mówi kobieta. Zbiórkę można odnaleźć wpisując w google hasło: „pomóż mi w leczeniu dwójki chorych dzieci”. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here