Poseł ogłosiła konkurs

Poseł Anna Dąbrowska-Banaszek zaprasza uczniów klas V-VIII szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Nasza Mała Ojczyzna”. Nagrodą dla laureatów jest wyjazd do Sejmu.

Prace plastyczne do ogłoszonego przez poseł Annę Dąbrowską-Banaszek konkursu powinny przedstawiać najbliższe otoczenie – gminę, miasto widziane oczami autora. Uwzględniać powinny także walory historyczne, patriotyczne i lokalne regionu. Dozwolona technika i forma – płaska (kredki, farby, pastele, flamastry, wyklejanki itp.), format (wielkość) pracy dowolny.

Prace wraz z metryczką i niezbędnymi dokumentami (do pobrania na stronie http://dabrowska-banaszek.pl/konkurs/) należy przesyłać do 15 lutego br. na adres Biura Poselskiego poseł A. Dąbrowskiej-Banaszek (Chełm, ul. Lwowska 14A/ 3). Wyniki zostaną ogłoszone do 27 lutego br. Nagrodzonych ma być ponad 40 prac.

W grudniu ub.r. na zaproszenie poseł Dąbrowskiej-Banaszek prawie 50 uczniów z samorządów uczniowskich szkół ponadpodstawowych zwiedziło Sejm i uczestniczyło w lekcji parlamentaryzmu podczas wyjazdu do Warszawy. (red)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here