Posłowie na Krakowskim Przedmieściu

Otwarcie biura poselskiego Marty Wcisło i Michała Krawczyka

Marta Wcisło i Michał Krawczyk z Koalicji Obywatelskiej, otworzyli w Lublinie swoje biura poselskie. Mieszczą się one przy ul. Krakowskie Przedmieście 10/5. W tym samym miejscu od niedawna urzęduje też ich bardziej doświadczona koleżanka z klubu, czyli Joanna Mucha, która wcześniej miała swoje biuro przy ulicy Królewskiej.


– Oficjalnie otworzyliśmy nowe biura poselskie i biuro regionu Platformy Obywatelskiej. Jestem do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.30 (z wyłączeniem dni posiedzeń Sejmu) przy ul. Krakowskie Przedmieście 10/5. Zapraszam i pozdrawiam – napisała w ubiegłym tygodniu na swoim facebookowym profilu posłanka Marta Wcisło, która w Sejmie zasiada od niespełna trzech miesięcy.

Przy ul. Krakowskie Przedmieście 10/5 interesantów przyjmuje też inny debiutant – poseł Michał Krawczyk. Jest ono czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17. W tym samym miejscu, od niedawna swoje biuro poselskie ma znacznie bardziej doświadczona koleżanka Wcisło i Krawczyka, czyli Joanna Mucha, która wcześniej przyjmowała interesantów przy ulicy Królewskiej. Biuro J. Muchy jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.

W październikowych wyborach parlamentarnych Joanna Mucha zdobyła prawie 58 tysięcy głosów. W Sejmie zasiada od 2007 roku. W latach 2011-2013 była ministrem sportu i turystyki w rządzie PO-PSL. W kwietniu skończy 44 lata.

51-letnia M. Wcisło i 42-letni M. Krawczyk mandaty poselskie wywalczyli po raz pierwszy jesienią ubiegłego roku. Marta Wcisło zdobyła nieco ponad 15 tysięcy głosów, a Michał Krawczyk ponad 8 tysięcy. Wcześniej oboje byli związani z lubelskim samorządem. Należeli do grona zaufanych współpracowników prezydenta Krzysztofa Żuka. M. Wcisło pełniła funkcję wiceprzewodniczącej lubelskiej rady miasta, a M. Krawczyk – przewodniczącego klubu radnych K. Żuka. R