Poszukiwani strażnicy miejscy

Chełmska straż miejska uzupełnia braki kadrowe. Prezydent Jakub Banaszek ogłosił kolejny nabór na trzy wolne stanowiska w straży. O pracę w tej formacji mogą ubiegać się już osoby ze średnim wykształceniem.

Pierwszy nabór kandydatów na trzy wolne miejsca pracy w straży miejskiej został ogłoszony w maju br. I choć zgłosiło się kilkanaście osób, wszystkie wymagania spełniła tylko Joanna Szoda, z wykształcenia politolog. Ona też zasiliła szeregi chełmskiej straży miejskiej.

W formacji tej, włącznie z komendantem Zbigniewem Grochmalem, pracuje 18 osób, z czego dwie na stanowiskach cywilnych. Jak informuje Biuro Prasowe Prezydenta Chełma, pozostają jeszcze trzy wakaty na etatach strażniczych.

Kandydaci do pracy w straży miejskiej muszą mieć przynajmniej średnie wykształcenie, ale w naborze, który został ogłoszony w maju br., wymagano wyższego. Wszyscy chętni na złożenie dokumentów mają czas do piątku, 10 lipca. Szczegóły dotyczące naboru są zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej miasta Chełm. (s)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here