Potrąciła dziecko

Nieprzytomnego chłopca z urazem głowy wyciągnęli spod samochodu świadkowie. Kobieta potrąciła go, gdy wyjeżdżała z posesji. – Okoliczności wypadku będą wyjaśniane – mówi policja.

Do wypadku z udziałem 13-latka doszło mniej więcej kwadrans po godz. 14, we wtorek (14 lipca), w miejscowości Czechów Kąt w gminie Rejowiec.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Renault, 54-letnia mieszkanka Chełma, wyjeżdżając z posesji na drogę, potrąciła jadącego rowerem 13-latka – informuje podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Rower przewrócił się na jezdnię, a chłopiec dosłownie wpadł pod samochód. Wyciągnęli go świadkowie wypadku. Był nieprzytomny, miał uraz głowy i kolana. Gdy na miejsce dotarła załoga pogotowia z Krasnegostawu, 13-latek odzyskał w końcu przytomność, ale miał trudności w mówieniu i oddychaniu.

Mały pacjent został przetransportowany na SOR, a następnie do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. – Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o zachowanie ostrożności na drodze – dodaje podkom. Czyż. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here