Powrót z Hrubieszowa?

Anna Misiura, była wieloletnia urzędniczka chełmskiego magistratu, rzekomo jest szykowana na stanowisko sekretarza miasta Chełm – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Miałaby zastąpić Małgorzatę Grzegorczuk, która w lipcu br. dostała wypowiedzenie.

Anna Misiura w chełmskim magistracie pracowała w dwóch wydziałach, infrastruktury komunalnej, a później ochrony środowiska. Po odejściu z urzędu podjęła pracę w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie. Tam wygrała konkurs na sekretarza powiatu.

Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, Anna Misiura podobno jest szykowana na stanowisko sekretarza miasta Chełm. Przypomnijmy, obecna sekretarz Małgorzata Grzegorczuk od drugiej połowy października minionego roku przebywa na usprawiedliwionej nieobecności w pracy. Prezydent Chełma

Jakub Banaszek potrzebuje dyspozycyjnego sekretarza, dlatego też w lipcu br. Grzegorczuk dostała wypowiedzenie ze skutkiem na 31 sierpnia br.

A. Misiura, jak dowiedzieliśmy się, mogłaby objąć stanowisko sekretarza w magistracie bez konieczności startowania w konkursie. Miałaby przejść do pracy w chełmskim ratuszu na zasadzie porozumienia między samorządami. (s)