Prawdziwie Słoneczny Wrotków

W lipcu pogoda nie rozpieszczała, na początku sierpnia też była w kratkę, ale ostatnia dekada wakacji przyniosła tak wyczekiwane, zwłaszcza przez najmłodszych, upały. Wielu lublinian ochłody postanowiło szukać na Słonecznym Wrotkowie, który do ostatniego dnia kanikuły tętnił życiem, a jeśli pogoda pozwoli, będzie tak również w najbliższy, a być może również w kolejny weekend, bo MOSiR postanowił przedłużyć funkcjonowanie ośrodka.

– Pierwotnie zamknięcie planowaliśmy na ostatnią niedzielę wakacji, ale kompleks będzie czynny na pewno w weekend 7-8 września. Otwarcie basenów w następny weekend, tj. 14-15 września, będzie zależne od pogody – baseny będą czynne, jeżeli na niebie nadal będzie więcej słońca niż chmur, a temperatura powietrza będzie wyższa niż 20 stopni Celsjusza – czytamy na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

.– O temperaturę wody w basenach jesteśmy spokojni, bo od tego sezonu – po największej przebudowie w historii – kompleks jest wyposażony w system podgrzewania wody – informuje MOSiR.

Ze względu na rozpoczęcie roku szkolnego i zakończenie sezonu urlopowego baseny będą jednak zamknięte w dni powszednie.

GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here