Prezes Deckert na kolejną kadencję

Mariusz Deckert pozostanie prezesem Polskiego Radia Lublin przez kolejną, czteroletnią kadencję. Taką decyzję w ubiegłą środę podjęła Radia Mediów Narodowych.


– Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, ponieważ daje nam to możliwość kontynuowania planów, które zaczęliśmy w 2016 roku. Nasze radio to jedno z najważniejszych mediów w regionie i mam nadzieję, że rozwinie się w kierunku, który uważamy za dobry. Mamy pomysły związane z rozwojem nowych mediów oraz planowaniem remontu budynku, który nie był odnawiany przez wiele lat. Wielkich rewolucji jednak nie będzie, to tak jak wspominałem kadencja kontynuacji – stwierdził na antenie kierowanej przez siebie od 2016 roku rozgłośni radiowej, prezes Mariusz Deckert.

RMN zdecydowała również o przedłużeniu kadencji dwóch członków rady nadzorczej Radia Lublin – Leszka Burakowskiego i Marcina Tarachy.

To już trzecia kadencja M. Deckerta na stanowisku prezesa Radia Lublin. Wcześniej kierował nim w latach 2006-2010. Nim został po raz pierwszy szefem publicznej lubelskiej rozgłośni był dyrektorem kancelarii prezydenta Lublina, kiedy urząd ten sprawował Andrzej Pruszkowski (PiS). W 2010 roku Deckerta na stanowisku prezesa radia zastąpił Andrzej Szwabe. ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here