Prymusi z powiatu chełmskiego

Ciężka praca i sumienność w dążeniu do zdobycia wiedzy zasługuje na wyróżnienie. W tym tygodniu przedstawiamy najlepszych uczniów z SP i Gimnazjum w Rejowcu Fabrycznym, SP i Gimnazjum w Uhrze, LO w Siedliszczu, SP w Bezku, SP w Wólce Petryłowskiej, SP i Gimnazjum w Strachosławiu, ZS w Białopolu, SP w Strzelcach, SP w Żmudzi, SP i Gimnazjum w Dubience, ZSO w Dorohusku, ZS w Okszowie oraz ZS w Żółtańcach.

SP w Rejowcu Fabrycznym

Klasa IV a: Kacper Auguściuk – 5,55, Adrianna Krupińska – 5,55, Kinga Koper – 5,36, Rafał Franaszczak – 5,18, Michał Andruszczak – 5,09, Igor Zawada – 5,09, Łukasz Kubik – 5,09, Patrycja Czupryn – 5,09, Hubert Bracławski – 4,91, Jagoda Grzywna – 4,91, Sebastian Paw – 4,91, Kornel Patra – 4,91, Anastazja Jaruga – 4,82, Bartosz Kozioł – 4,82, Oliwia Orzeł – 4,82, Łukasz Warczak – 4,82.
Klasa V a: Oliwier Bielecki – 5,55, Jakub Kowalski – 5,36, Miłosz Lewczuk – 5,36, Aleksandra Kamińska – 5,36, Agnieszka Wiewióra – 5,27, Nikola Wnętrzak – 5,0, Łukasz Guz – 5,0, Patrycja Kamińska – 4,82, Bartosz Starczewski – 4,82.
Klasa V b: Mikołaj Krzywicki – 5,45, Weronika Wąsikowska – 5,18, Oliwia Grochowska – 5,0, Jakub Świrszcz – 5,0.
Klasa VI a: Karolina Maliszewska – 5,27, Amelia Pilipczuk- 5,18, Klaudia Bilik – 5,0, Jakub Kubik – 5,0, Elżbieta Buczacka – 4,91, Bartosz Warczak – 4,91, Hubert Kułaga – 4,82.
Klasa VI b: Ewa Wójcik – 5,64, Aleksandra Andruszczak – 5,55, Martyna Dziubińska – 5,55, Weronika Oleszczuk – 5,55, Mikołaj Szokaluk -5,09, Natalia Szczupak – 4,82, Michał Wójcik – 4,82.

Gimnazjum w Rejowcu Fabrycznym

Klasa I a: Bartosz Łobodziński – 5,28, Julita Kułaga – 5,00, Łukasz Zduńczuk – 4,85.
Klasa I b: Amelia Oleszczyńska – 5,57, Natalia Więch – 5,29, Aleksandra Moniakowska – 5,00, Julia Wnętrzak – 4,93, Bartosz Kosmowski – 4,86, Dawid Semeniuk – 4,79.
Klasa II a: Zuzanna Posturzyńska – 5,43, Patrycja Kostecka – 5,14, Stanisław Nowosad – 5,14, Patrycja Dzierba – 4,86.
Klasa II b: Wiktoria Sikorska – 5,36, Dagmara Jakubowska – 5,29, Wiktoria Marczuk – 5,07, Dominik Patra – 5,00.
Klasa III a: Hubert Marczuk – 5,5, Aleksandra Szczepańska – 5,33, Sebastian Błaszczuk – 5,17, Patrycja Kozorys – 5,00, Magda Pukas – 4,89, Paweł Psuja – 4,78.
Klasa III b: Julia Krzywicka – 5,78, Jan Guziuk – 5,33, Bartosz Podgórniak – 5,17, Kacper Jaszczuk – 5,06, Alicja Daniel – 4,78.

LO w Siedliszczu

Klasa II: Rafał Wójcik – 5,20, Andrzej Ilkiv – 5,0, Natalia Lekan – 4,90.
Klasa III: Anita Brzozowiec – 5,20, Aleksandra Wójtowicz – 5,05, Natalia Kulisz – 4,83, Katarzyna Kasperek – 4,78, Natalia Poliszuk – 4,78, Natalia Rutkowska – 4,78.

SP w Bezku

Klasa IV: Kuba Stepaniuk – 5,18, Łukasz Ślusarczyk – 5,09, Kasia Stępkowska – 4,81, Piotr Młynarczyk – 4,81.
Klasa V: Julia Tymoszczuk – 5,45, Agnieszka Kubina – 5,09, Kacper Kozaczuk – 5,09.
Klasa VI: Kasia Sawosz – 5,45, Kuba Miścisz – 5,45, Igor Karpiuk – 5,09.

SP w Wólce Petryłowskiej

Klasa IV: Alicja Fedorowicz – 5,18, Paulina Struska – 5,09, Wojciech Pałka – 5,0.
Klasa V: Weronika Młynarczyk – 5,18, Dominika Biedzińska – 4,90, Patrycja Gaj vel Demczuk – 4,8. Klasa VI: Julia Jaglewicz – 5,18, Paweł Sobota – 5,09, Julia Woźniakowska – 4,91.

SP w Czerniejowie

Klasa IV: Martyna Muła – 5,5, Zuzanna Kuchta – 5,08, Aleksandra Hurko – 5,0.
Klasa V: Weronika Bis – 5,42, Joanna Betiuk – 5,25, Magda Betiuk – 5,25, Maciej Witkowski – 5,08, Piotr Lesiuk – 4,75, Szymon Lesiuk – 4,75.
Klasa VI: Wiktoria Jadczak – 5,54, Wiktoria Krupa – 5,18, Kacper Kryszczuk – 5,0.

SP w Strachosławiu

Klasa IV: Maja Kozubal – 5,30, Karolina Wawrynko – 5,20, Natalia Wojtiuk – 5,20, Justyna Nowakowska – 4,90, Patyk Miszczak – 4,80, Jakub Szwedziński – 4,80.
Klasa V: Hanna Chudoba – 5,00, Julia Dżaman – 5,00, Michał Socha – 5,00, Adrianna Molińska – 4,90, Wojciech Gajewski – 4,81.

Gimnazjum w Strachosławiu

Klasa I: Oliwia Bochen – 5,28.
Klasa II: Jakub Watrakiewicz – 5,27, Patrycja Sędłak – 4,86.
Klasa III: Kacper Matyjewicz – 5,20, Katarzyna Kukier – 5,00, Weronika Krupa – 4,86, Michał Rzeszut – 4,80, Julia Sawicka – 5,07, Sylwia Kuchta – 5,00, Klaudia Łysakowska – 4,87, Krystian Guz – 4,86, Kinga Ołyniuk – 4,80.

ZS w Białopolu Szkoła Podstawowa

Klasa IV a: Hubert Wawrynek – 5,1, Kacper Gałczyński – 5,0, Anna Kamińska – 5,0, Natalia Kubińska – 5,0, Dawid Korniak – 4,9.
Klasa IV b: Noemi Słyk – 5,2, Krystian Tomasik – 5,18, Hanna Gągoł Hanna – 5,09, Nikola Strzyżewska – 4,9, Sebastian Pąk – 4,9.
Klasa V: Wiktoria Steciak – 5,0, Jakub Gniecki – 4,9, Angelika Kowalczuk – 4,8, Jakub Kudrej – 4,8.
Klasa VI: Kacper Krasnowski – 5,54, Julia Krasnowska – 5,45, Kacper Ostrowski – 5,18, Szymon Sarzyński – 4,9, Adrian Czarnecki – 4,81, Wiktoria Jurczuk – 4,81, Amelia Szpunar – 4,81.

Gimnazjum

Klasa I: Patrycja Wilgos – 5,5, Hubert Domański – 4,93, Adam Albiniak – 4,92.
Klasa II: Julia Brudnowska – 5,3, Jakub Wilgos – 5,2, Daria Jurczuk – 5,1, Michał Cor – 4,9, Katarzyna Tkaczyk – 4,8.
Klasa III: Łucja Zarek – 5,06, Jakub Błaszczuk – 4,94.

SP w Strzelcach

Klasa IV : Kornelia Dowierciał – 5,27, Miłosz Tokarski – 5,27, Julia Ilasz – 5,09, Justyna Wójtowicz – 5,09.
Klasa VI: Aneta Kalińska – 5,18.

SP w Żmudzi

Klasa IV: Julia Czapka – 5,17, Karolina Domińczuk – 5,08, Nikola Gierun – 5,08, Mateusz Moskwa – 5,08, Martyna Chudoba – 4,82.
Klasa V: Alan Cieślik – 5,17, Daria Pieczykolan – 5,08, Kinga Pałdyńska – 5,0, Karolina Stachyra – 4,90, Julia Kamińska – 4,75, Oliwia Makowska – 4,75, Aleksandra Janysz – 4,75.
Klasa VI: Zofia Białowąs – 5,00, Bartosz Domińczuk – 4,83, Kinga Woźnyj – 4,83, Monika Gwarda – 4,75.

SP w Dubience

Klasa IV: Amelia Gilewicz – 4,91.
Klasa V: Fabian Krzos – 5,09.
Klasa VI: Krystian Martyniak – 5,27, Wiktoria Baraniuk – 5,27, Karolina Strelczuk – 5,00, Tomasz Wawryszuk – 5,00, Martyna Ufnal – 4,91.

Gimnazjum w Dubience

Klasa I: Sandra Adamek – 5,07, Martyna Łukawska – 4,79.
Klasa III: Wanesa Wintmiller – 5,5, Anna Tatys – 5,22, Natalia Panas – 5,17, Klaudia Tukiendorf – 5,17, Karolina Foltyn – 4,78.

ZSO w Dorohusku SP

Klasa IV a: Sofia Ostapiuk Sofia – 5,64, Natalia Wójcik – 5,36, Justyna Jakubowska – 5,36, Weronika Kawalec – 5,36, Krzysztof Grel – 5,36, Oliwia Masełko – 5,18, Kacper Dzieńkowski – 5,0, Maja Jaglewicz – 4,91, Klaudia Kopeć – 4,91, Kamila Kloc – 4,82, Karolina Lalik – 4,82.
Klasa IV b: Dawid Kiryczuk – 5,55, Mateusz Dyczko – 5,36, Kinga Norko – 4,82, Maciej Borowik – 4,82.
Klasa V a: Mateusz Gajur – 5,55, Julia Stybel – 4,91, Natalia Kogut – 4,82.
Klasa V b: Aleksandra Trochimiuk – 5,45, Magdalena Marciniak – 5,27, Kalina Stopa – 5,0, Aleksandra Wosk – 4,91; Julia Dziewiczkiewicz – 4,82; Aleksandra Bednarek – 4,82.
Klasa VI a: Miłosz Andryszczuk – 5,33; Maria Tarasek – 4,75; Oliwia Mazurek – 4,75.
Klasa VI b: Aleksandra Chyla – 5,50, Olga Kiryczuk – 5,33, Dominika Chwyć – 5,17, Paulina Czeryna – 5,17; Fabian Lewczuk – 5,08.

Gimnazjum

Klasa I a: Oliwer Połajdowicz – 5,0.
Klasa I b: Mare Błaszczuk – 5,29, Katarzyna Korzeniewska – 5,14, Dawid Masełko – 5,07, Dawid Trochimiuk – 5,0.
Klasa II b: Jakub Latos – 5,07, Klaudia Dobrzyńska – 5,0.
Klasa III a: Iga Domińczuk – 5,56, Aleksandra Sieniawska – 5,0; Weronika Koguciuk – 4,78.
Klasa III b: Joanna Kruk – 4,89, Tomasz Popek – 4,88, Kinga Pastuszak – 4,83, Julia Gajewska – 4,77.
Klasa III c: Aleksandra Sobczuk – 5,72, Aleksandra Sergijuk – 5,39, Natalia Ulewicz – 5,28, Paweł Kulik – 4,94, Jakub Stopa – 4,89.

SP w Uhrze

Klasa IV: Jakub Żółciński – 5,60, Jeremiasz Olech – 5,30, Dominika Szczygieł – 5,20, Julia Harań – 5,20, Julia Grajner – 5,10, Weronika Olszak – 5,10, Natalia Kuczyńska – 5,01, Zofia Latos – 5,01, Mateusz Łapa – 4,80.
Klasa V: Julia Kimmel – 5,80, Wojciech Olech – 5,50, Oliwia Nowicka – 5,33, Sylwia Sadowska – 5,33, Natalia Hurko – 5,10, Patrycja Giergiel – 5,10, , Sandra Macegoniuk – 5,10, Karolina Smolira – 5,10.
Klasa VI: Aleksandra Szczygieł – 5,82, Dawid Franczak – 5,18, Robert Korszla – 5,01, Jakub Hurko – 4,82.

Gimnazjum w Uhrze

Klasa I: Norbert Hurko – 5,13, Patryk Dziadko – 5,13, Emilia Hipisz – 5,07, Paulina Miszczak – 5,01, Kacper Berbeć – 4,87, Kinga Kubacka – 4,80, Michał Wasyluk – 4,80.
Klasa II: Dominika Kubacka – 5,46, Hubert Kubacki – 4,77, Weronika Łapa – 4,75.
Klasa III: Bartłomiej Guz – 5,25, Norbert Leszczuk – 5,01, Paulina Dec – 4,94, Michał Sadowski – 4,75.

ZS w Okszowie SP

Klasa IV: Alan Koperski – 5,20, Julia Żuk – 5,18, Mikołaj Stołpiak – 5,18, Jakub Wulczyński – 5,09, Kornelia Radzichowska – 5,00, Katarzyna Witamborska – 4,91, Oliwier Lipiec – 4,90, Grzegorz Parada – 4,82, Wiktoria Włodarczyk – 4,82.
Klasa V: Magdalena Nowosad – 5,58, Natasza Maziarz – 5,25, Martyna Królikowska – 4,91, Mikołaj Jakubowski – 4,83, Gabriela Danak – 4,75.
Klasa VI: Julia Włodarczyk – 5,50, Michał Grusza – 5,08, Karolina Grzywaczewska – 4,92, Paweł Kosiniec – 4,92, Karolina Sachadel – 4,92, Dominika Skrzypa – 4,83, Natalia Ambroży – 4,75.

Gimnazjum

Klasa I: Magda Dworak – 5,23, Jakub Sirko – 5,15, Alicja Klaudel – 4,92, Katarzyna Kalinowska – 4,85, Aleksandra Mękal – 4,77.
Klasa II: Martyna Rostecka – 5,33, Jagoda Szponar – 5,07.
Klasa III: Klaudia Kołtun – 5,13, Marcelina Maziarz – 5,07, Katarzyna Piech – 5,07, Karolina Klajnert – 4,81.

ZS w Żółtańcach SP

Klasa IV a: Jakub Krzywanowski – 5,63, Maciej Ciechan – 5,54, Kacper Lipczyński – 5,27, Michał Fornal – 5,18, Wojciech Łabuś – 5,10, Bartosz Judczyc – 5,09, Sandra Kurowska – 5,09, Łukasz Grzywna – 4,91, Patrycja Kamyszek – 4,91, Wojciech Koguciuk – 4,82, Amelia Mielniczuk – 4,82, Łukasz Kupracz – 4,81.
Klasa IV b: Zofia Daszuk – 5,63, Jaśmina Tomaszewska – 5,54, Natalia Zielińska – 5,54, Maja Wróbel – 5,45, Nikola Muzyka – 5,36, Julita Grabowska – 5,27, Hanna Kowalska – 5,27, Kacper Rataj – 5,18, Anna Wypychiewicz – 5,10, Jakub Dmuch – 5,09, Karolina Kasprzak – 5,09, Kinga Kolano – 5,09, Karina Nowak – 5,09, Kacper Prus – 5,09, Laura Stępień – 5,09, Kacper Miszczuk – 5,00, Marcelina Stępień – 5,00, Gabriela Gajewska – 4,82.
Klasa V: Nikoletta Szulc – 5,91, Julia Ostrowska – 5,91, Julia Krygowska – 5,64, Pola Kunka – 5,64, Ewelina Wyrostek – 5,42, Martyna Kononiuk – 5,36, Aleksandra Nowak – 5,36, Aleksandra Lachowska – 5,09, Jan Huber – 5,09, Paulina Gruszecka – 5,09, Wojciech Klasura – 5,09, Paulina Ćwikła – 5,09, Aleksandra Kozłowska – 5,09, Martyna Gadzała – 4,91, Kacper Kuźnar – 4,91.
Klasa VI: Magdalena Wituch – 5,82, Jakub Klasura – 5,82, Nikola Rymczuk – 5,64, Filip Polański – 5,64, Filip Tomaszewski – 5,55, Oliwia Kowalczyk – 5,55, Oliwia Ceglińska – 5,55, Jan Sałata – 5,45, Nikola Słupska – 5,36, Martyna Fornal – 5,36, Natalia Jabłońska – 5,36, Błażej Brudnowski – 5,36, Karolina Jabłońska – 5,27, Wiktoria Niedziela – 5,27, Kacper Krzywanowski – 5,18, Adrianna Gorczycka – 5,09, Magdalena Grabarczuk – 5,09, Zuzanna Nowosad – 5,09, Amelia Chojnacka – 4,91, Jakub Tarnowski – 4,91, Barbara Miszczak – 4,91.

Gimnazjum

Klasa I: Julia Chudoba – 5,50, Kamila Nowak – 5,35, Adrian Grzywna – 5,35, Karol Klimczuk – 5,35, Karolina Auguściuk – 5,14, Artur Dmuch – 5,14, Paulina Szłapak – 5,07, Remigiusz Zazula – 4,86, Paulina Bielecka – 4,79, Karolina Kowalewska – 4,79, Konrad Soboń – 4,79.
Klasa II a: Sebastian Pietrykowski – 5,67, Patrycja Pietrykowska – 5,53, Aleksandra Czyszczoń – 5,47, Miłosz Dziewa – 5,40, Karolina Lackowska – 4,86, Zuzanna Guz – 4,80.
Klasa II b: Julia Klasura – 5,31, Karolina Kulik – 5,27, Karolina Winiarczyk – 5,27, Łukasz Borodziuk – 4,80, Wiktoria Wronka – 4,80.
Klasa III a: Wiktoria Antoniuk – 5,80, Jagoda Dudzińska – 5,67, Aleksandra Lewczak – 5,60, Kamila Swatowska – 5,53, Witold Martyniuk – 5,40, Kamila Ostrowska – 5,20, Konrad Piskorski – 5,27, Aleksandra Wypychiewicz – 5,07, Szymon Dufek – 4,93, Jakub Przebierowski – 4,93, Michał Hołysz – 4,87, Helena Karczmarska – 4,87, Greta Holy – 4,80.
Klasa III b: Klaudia Suryś – 5,53, Julia Bilska – 5,53, Patryk Popek – 5,47, Bartłomiej Brudnowski – 5,47, Aleksandra Sawa – 5,47, Piotr Chełmiński – 5,40, Natalia Królikowska – 5,40, Piotr Podkoń – 5,33, Kacper Papiński – 5,27, Michał Bednarek – 5,13, Mateusz Charęża – 4,80. (opr. sr)