Przyjezdny zawinił

19-latek z Siennicy Różanej, kierowca mazdy, nocą wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z al. Żołnierzy I AWP w Chełmie i doprowadził do zderzenia trzech pojazdów.

– Nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z toyotą, którą kierowała mieszkanka gminy Kamień, a następnie z oplem, za kierownicą którego siedział mieszkaniec gminy Chełm – informuje podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Karambol z winy młodziaka miał miejsce około godz. 23, w środę (22 lipca). Na sygnale na skrzyżowanie obok „Misia” popędziło kilka karetek, wozy strażackie i policja.

W efekcie do szpitala pojechali i kierowcy, i ich pasażerki w wieku 20, 31 i 64 lata z urazami klatki piersiowej, pleców, kolana, głowy wraz z zaburzeniami świadomości. Na szczęście żadne z tych obrażeń nie okazało się poważne i wszyscy po badaniach zostali zwolnieni. Policjanci zatrzymali zaś chłopakowi spod Krasnegostawu prawo jazdy, a niebawem do sądu zostanie skierowany wniosek o ukaranie 19-latka. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here