Pseudokibic za kratami za maryśkę i mefcię

Zatrzymany pseudokibic już w przeszłości był na bakier z prawem

Narkotyki o wartości czarnorynkowej ok. 1,1 mln zł zabezpieczyli kryminalni z KWP w Lublinie u 22-letniego pseudokibica.


W trakcie przeszukania w domu 22-latka kryminalni ujawnili potężne ilości narkotyków: aż 35 kilogramów marihuany i 2 kg mefedronu (potocznie: mefka, mefcia) nazywanego „królem dopalaczy”).

– Narkotyki były szczelnie zapakowane, przygotowane do dalszej dystrybucji i wkrótce miały trafić na rynek. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli należący do niego samochód osobowy marki Toyota, telefony komórkowe oraz pieniądze. 22-latek notowany był w przeszłości za groźby karalne, znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariusza – mówi starszy sierżant Ewelina Semeniuk z KWP Lublin.

Podejrzany usłyszał zarzut wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu d 12 lat więzienia. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here