Rekrutują do pracy elektronicznie

Lubelska Izba Administracji Skarbowej, jako pierwsza z jednostek Krajowej Administracji Skarbowej w całej Polsce, uruchomiła elektroniczny proces rekrutacji za pomocą specjalnej platformy e-recruiter. Kandydaci do pracy nie muszą już wysyłać dokumentów pocztą ani przynosić ich do urzędu. To nowość w sferze budżetowej. Co najważniejsze, praca w lubelskich urzędach skarbowych czeka na chętnych!


Obecnie IAS w Lublinie poszukuje księgowego do Działu Rachunkowości w Drugim Urzędzie Skarbowym oraz pracowników do Pierwszego Referatu Czynności Analitycznych i Sprawdzających w Pierwszym US oraz w Pierwszym Dziale Kadr i Administracji Personalnej IAS. W jaki sposób złożyć podanie o pracę? Otworzyć ogłoszenie, którym jesteśmy zainteresowani i następnie w treści ogłoszenia przycisnąć przycisk APLIKUJ ELEKTRONICZNIE. Aplikując należy dołączyć wymagane załączniki.

– Już tego samego dnia aplikacja będzie zweryfikowana, a kandydat będzie mógł na bieżąco sprawdzić na jakim etapie znajduje się jego rekrutacja. Oczywiście nadal można składać dokumenty w wersji papierowej, ale urzędnicy zachęcają do korzystania z formy elektronicznej – tłumaczy Michał Deruś, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. Termin składania aplikacji mija 15 i 16 lutego, a rozstrzygnięcie powinno być znane około 30 marca. Na zwycięzców czeka wynagrodzenie zasadnicze w kwocie od 3270 zł do 3700 zł brutto.

Wszystkie aktualne oferty można znaleźć na stronie internetowej Lubelskiej KAS w zakładce „Nabór” oraz na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (www.nabory.kprm.gov.pl). BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here