Remont przejazdu kolejowego

Od 3 do 12 września spółka PKP PLK planuje modernizację linii kolejowej przy przejeździe „Chełm Miasto”. W związku z tym ulicą Lubelską na tym odcinku auta nie przejadą.

Od kilku tygodni w okolicach przejazdu kolejowego „Chełm Miasto” trwają prace prowadzone przez PKP PLK. Remont infrastruktury kolejowej potrwa od 3 do 12 września, a odcinek ulicy Lubelskiej w tym miejscu będzie wyłączony z tzw. ruchu kołowego. Chełmskie Linie Autobusowe wyznaczyły objazdy autobusów. Będą się one zatrzymywały się na wszystkich przystankach na trasie objazdu.

W komunikacie CLA informuje, że w dniach 3-12 września br. obowiązuje następująca zmiana tras autobusów: linie: 2, 2B i 9 objazd przez: AK/KFC (wiadukt), Rejowiecka, Szpitalna, Lubelska; linie: 3, 5C i 8 objazd przez: AK/KFC (wiadukt), Rejowiecka, Szpitalna, Ceramiczna; linia 11 objazd przez: AK/KFC (wiadukt), Al. Przyjaźni (z pominięciem ul. Lubelskiej, Szpitalnej i Rejowieckiej); linia 12 objazd przez: AK/KFC (wiadukt), Rejowiecka, Szpitalna, Trubakowska, Piwna. (opr. mo)