Rezydencja za półtora miliona

Biuro sprzedaży DOM-POL miało w ofercie kilka ciekawych propozycji, między innymi rezydencję w gminie Konopnica za 1,5 miliona złotych, a także domy w Lublinie na Sławinie i Lipniaku

W minioną sobotę i niedzielę na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej odbyła się kolejna edycja Targów Mieszkań i Nieruchomości. Chociaż tym razem, z uwagi na niedawną Giełdę Mieszkań w Centrum Budownictwa Gala, zaprezentowało się niewielu, bo zaledwie dziesięciu wystawców, ciekawych propozycji nie brakowało.

Jedną z ciekawszych ofert dla poszukujący własnego M podczas targów przedstawiło Biuro Obrotu Nieruchomościami DOM-POL, działające w Lublinie od 1994 roku.

Firma, która specjalizuje się w pośrednictwie w sprzedaży domów, mieszkań i działek oraz obiektów komercyjnych miała w ofercie trzy mieszkania o pow. od 92,14 do 103,01 mkw. w szeregowcach przy ul. Łużyczan 19 w cenie od 396 tys. do 403 tys. złotych, a także dom na Sławinie o pow. 220 mkw. z garażem za 829 tysięcy złotych oraz na Lipniaku o pow. 255 mkw. za 1 milion 349 tysięcy złotych.

Jeszcze więcej, bo na ponad półtora miliona złotych, firma wyceniła rezydencję w gminie Konopnica. Za tę sumę można stać się właścicielem domu o powierzchni 390 mkw. i sporej działki ze stawem.

Do zamieszkania na Osiedlu Elizówka Park podczas targów zachęcali przedstawiciele firmy Kwadrat Sp. z. o.o.

Za blisko pół miliona można było kupić 120-metrowe mieszkanie w domku w zabudowie szeregowej na osiedlu Elizówka Park, położonym niedaleko IKEA i obwodnicy Lublina

Na malowniczym osiedlu położonym niedaleko SKENDE Shopping IKEA oraz obwodnicy Lublina docelowo ma powstać około 160 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Wszystkie będą posiadały własne ogródki, garaże i miejsca postojowe.

Powierzchnie mieszkań: od 111,53 do 192,11 mkw. Pierwszy etap oddany zostanie do użytku już w II kwartale przyszłego roku.

W sobotę i niedzielę w Targach Lublin można było kupić mieszkania na osiedlu Elizówka Park o pow. około 120 mkw. w cenie po 490 tysięcy złotych, czyli niewiele ponad 4 tysiące za metr kwadratowy, co przy dzisiejszych cenach nowych mieszkań w większości lokalizacji w Lublinie jest niezwykle atrakcyjną ceną.

Podczas targów można było również zapoznać się z ofertą firmy Domy Drewniane Bartek, polskiej rodzinnej marki, tradycjami sięgającymi narodzin branży domów drewnianych w naszym kraju. Firma produkuje wysokiej jakości domy z drewna – letniskowe i całoroczne w konstrukcji szkieletowej.

Na targach zaprezentowała się m.in. Domy Drewniane Bartek, polska marka stworzona na fundamencie rodzinnej firmy, z tradycjami sięgającymi początków branży domów drewnianych w naszym kraju

– Budujemy domy wykonane na podstawie gotowych oraz indywidualnych projektów. W naszej ofercie poznacie modele domów w konstrukcji szkieletowej, domy energooszczędne oraz przepiękne domy z bali, a także inspirujące projekty wykończeń wnętrz salonu, łazienki oraz kuchni – mówił podczas targów przedstawiciele firmy.

Z najnowszą ofertą kredytową odwiedzających targi zapoznawali przedstawiciele banków PEKAO S.A. Banku Polskiej Spółdzielczości, Lubelskiego Centrum Kredytowego oraz firmy Ciuba & Partnerzy Kancelaria Finansowa.

Kolejna edycja Targów Nieruchomości i Mieszkań odbędzie się od 22 do 24 marca przyszłego roku i będzie częścią Targów LUBDOM 2019.

Przez trzy dni będzie można poznać nie tylko najnowsze oferty na rynku mieszkaniowym, ale przede wszystkim z zakresu budownictwa (LUBDOM Budownictwo), wyposażenia wnętrz (LUBDOM Aranżacje), ogrodu (LUBDOM Ogród) oraz projektowania (LUBDOM Architektura). AM