Rodzinnie w „Razem”

(28 maja) Boisko Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie zamieniło się w ogromny plac zabaw. Już po raz kolejny w placówce odbył się Festyn Rodzinny.


Świetną formą współpracy ze środowiskiem lokalnym i jego integracją jest wspólna zabawa rodziców ze swoimi pociechami w szkole. Na wychowanków szkoły oraz lokalną społeczność czekało mnóstwo atrakcji promujących zdrowy i aktywny wypoczynek (mecz siatkówki z nauczycielami, gra balonami wodnymi, przeciąganie liny).Uczniowie klas I-III wzięli udział w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez Elizę Stępień z Akademii Kreatywności. Przygotowane pyszności szybko znikły ze stołów. Dzięki przyjaznej i rodzinnej atmosferze, wszyscy świetnie bawili się. Impreza była współfinansowana ze środków Państwowego Funduszy Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Chełmie.

„Razem”, od początku swojego istnienia, współpracuje z uczniami, rodzicami, nauczycielami i lokalną społecznością w zakresie organizacji życia szkoły. Festyn stał się jeszcze jedną okazją do lepszego wzajemnego poznania, a co za tym idzie integracji całej społeczności szkolnej. (s)