Rozpoczęli ładowanie akumulatorów

23 zawodników zjawiło się na czwartkowych, pierwszych zajęciach przed nowym sezonem w lubelskim Motorze. Zespół w rozpoczynających się w drugi weekend sierpnia rozgrywkach (o terminarzu grupy IV trzeciej ligi piszemy obok) prowadzić będzie nowy trener Mirosław Hajdo.

Z nowych piłkarzy w zajęciach uczestniczyli: 25-letni napastnik Michał Grunt (ostatnio KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, trzeci strzelec z 15 golami naszej trzecioligowej grupy) oraz 20-letni bramkarz Krystian Krupa, wychowanek Sławina, były zawodnik Tęczy Bełżyce, Lublinianki i Siarki Tarnobrzeg, z którymi lubelski klub podpisał już kontrakty. Z zespołem trenował także Przemysław Koszel, który ostatnio był zawodnikiem Chełmianki i najprawdopodobniej zostanie w Motorze.

Jak na razie o wiele dłuższa jest jednak lista zawodników, których już w „żółto-biało-niebieskich” barwach jesienią nie zobaczymy. W porównaniu z poprzednim sezonem grać w Motorze już nie będą: Michał Ranko, Szymon Kamiński, Kamil Późniak, Dawid Kamiński i Mateusz Majewski.

Motor pierwszy sparing przed nowym sezonem rozegra już w najbliższą środę (10 lipca) o godz. 11 na bocznym boisku Areny Lublin z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W sobotę, 13 lipca lublinianie wybiorą się do Siedlec na kontrolny mecz z Pogonią.

MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here