Rozstrzygnięcie konkursu wakacyjnego

Konkurs „Zabierz Nowy Tydzień na wakacje” za nami. Wszystkie prezentacje finalistów, opowiadające o wakacjach, były niezwykle interesujące.

Dlatego pomimo panującej już na dobre jesiennej aury na zewnątrz, zgromadzeni w kawiarni artystycznej Decaffencja mogli jeszcze raz poczuć letni klimat. Atmosferę dodatkowo podgrzewał chełmski bard Jarek Buczek. Wyłaniając zwycięzcę, komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Główną nagrodę (sprzęt RTV od firmy Pro Project z Okszowa) zdobyła Agnieszka Jaworska.

Za zajęcie drugiego miejsca Artur Pytel otrzymał namiot, śpiwór i karimatę od Składnicy Sportowej przy ul. Lubelskiej. Na trzeciej pozycji uplasowała się Beata Witamborska, która wygrała talon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie RTV/AGD ufundowany przez Biuro Usług Turystycznych Krystyna.

Nagroda specjalna (dwudniowa wycieczka do wyboru: Lwów lub Brześć i Puszcza Białowieska) powędrowała do Bożeny Gilewskiej. Sędziowie nagrodzili także Pawła Klajnerta (zestaw kosmetyków od perfumerii Basia) i Renatę Bałabas (tablet od sklepu Metro w Chełmie). Poczęstunek gościom zapewniły Spółdzielnia Mleczarska Bieluch i Gospodarstwo Rolnicze Etna. (sr)