Rusza Pizza Festival

W najbliższy piątek (12 lutego) startuje Pizza Festival, który połączy miłośników pizzy z Lublina i województwa. To wyjątkowe wydarzenie ma wesprzeć lokalną gastronomię i pomóc w trudnym okresie lockdownu.


Inicjatorem akcji jest Bidfood Farutex, wiodący dostawca rozwiązań i produktów spożywczych. Pizza Festival to wydarzenie online, które odbędzie się na stronie www.pizzafestival.pl. Sercem portalu jest baza lokali gastronomicznych z województwa lubelskiego oferujących pyszne, chrupiące pizze.

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce miłośnicy pizzy sprawnie i szybko dotrą do szczegółów każdej oferty. Będą mogli znaleźć pizzerie, restauracje czy bary, które oferują różnorodne pizze, np. klasyczną włoską, wegetariańską, wegańską, bezglutenową czy bez laktozy.

Na czym polega udział w akcji? Na przygotowaniu dania specjalnego za 25 zł, które konsumenci będą mogli zamówić z dostawą do domu lub na wynos.

Zarejestrować można się już dziś pod adresem: https://www.pizzafestival.pl/dopisz-lokal. Wypełnienie zgłoszenia zajmuje tylko kilka minut i jest całkowicie darmowe – tak samo, jak udział w wydarzeniu.

Pizza Festival potrwa do 28 lutego. B

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here