Rządził hip hop i disco polo

W miniony weekend swoje święto mieli studenci Uniwersytetu Przyrodniczego i WSEI. Koncerty odbyły się na terenach zielonych UP przy ul. Dobrzańskiego na Felinie. To już prawie ostatnie dni święta młodych w naszym mieście.


Podczas tegorocznej Feliniady pierwszego dnia wystąpili: Sarius, Kali i Łąki Łan, zaś w niedzielę zagrali: Malibu, Megustar, Miły Pan, Top Girls i jeden z najbardziej znanych polskich artystów – Zenon Martyniuk i zespół Akcent.

Samorząd Studentów UP przygotował też wiele imprez towarzyszących, np. XVI Akademickie Mistrzostwa Jeździeckie w ujeżdżaniu i skokach, „LEVEL UP” i Bieg „UP na 5”.

KULturalia

Na koniec Dni Kultury Studenckiej na wydarzenia i koncerty zaprasza samorząd studentów KUL. W dniach 24-25 maja na placu Teatralnym wystąpią młodzi, utalentowani artyści oraz znane postaci sceny muzycznej. Piątkowy wieczór rozpocznie Monika Kowalczyk, po niej wystąpi zespół Vestige, a następnie zobaczymy Skubasa z Wojciechem Waglewskim oraz Miuosha z Piotrem Roguckim i Natalią Grasiak. Sobotnie koncerty rozpocznie Chocolate. Po nich zaprezentuje się Bovska, XXANAXX i Daria Zawiałow.

KULturalia właściwie już się rozpoczęły, bo w minionym tygodniu odbyły się akcje towarzyszące. 14 maja zorganizowano Dzień Gier Planszowych, a w sobotę 18 maja odbył się turniej siatkówki. MG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here