Samolotem nad morze

Port Lotniczy Lublin rozpoczął sezon wakacyjny. W tym roku oferuje wyloty nad cztery morza.


Po kilku latach przerwy do siatki połączeń PLL wróciły wakacyjne loty do Turcji. Od 11 czerwca do Antalyi nad Morzem Śródziemnym rejsy obsługuje dwóch touroperatorów – TUI i Coral Travel.

Antalya jest uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości turystycznych na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Jest to miasto pełne zabytkowej architektury, klimatycznych uliczek i lokalnych sklepików; znajdują się tu nowoczesne hotele, przepiękne plaże i egzotyczne ogrody.

– W poprzednich latach wakacyjne połączenie do Antalyi cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu. Mam nadzieję, że będzie tak i tym razem – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin,

Loty ze Świdnika do Antalyi realizowane są trzy razy w tygodniu: w środy (dwa loty) i soboty.

W ofercie na Lato 2022 znalazły się również połączenia obsługiwane przez linię lotniczą Wizz Air: do chorwackiego Splitu leżącego nad Adriatykiem (od 13 czerwca) oraz do bułgarskiego Burgas nad Morzem Czarnym (od 17 czerwca). Ze Świdnika możemy również polecieć nad Bałtyk.

Cztery razy w tygodniu loty do Gdańska oferują dwaj przewoźnicy: PLL LOT i Ryanair. Te destynacje w ubiegłorocznej wakacyjnej ofercie PLL cieszyły się dużym zainteresowaniem turystów. Szczegółowe informacje na temat rozkładu lotów dostępne są na stronie internetowej: airport.lublin.pl. (opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here