Samowolka sztabowców?

Wyborczy baner Andrzeja Dudy, kandydata na prezydenta RP, zawisł na kupionym niedawno przez miasto budynku młyna przy ul. Lubelskiej. – Czy każdy może powiesić sobie baner na ścianie budynku należącego do miasta? – pyta czytelnik. Okazuje się, że sztabowcy Prawa i Sprawiedliwości najprawdopodobniej samowolnie zawiesili materiał wyborczy na miejskim budynku.

W piątek, 13 marca, na ścianie niedawno kupionego przez miasto budynku młyna Michalenki przy ul. Lubelskiej pojawił się baner kandydata na prezydenta RP Andrzeja Dudy. Ten fakt nie umknął uwadze jednego z naszych czytelników. – Byłem tym zdumiony, bo wiadomo, że prezydent Duda kandyduje z komitetu wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, a ta partia dziś rządzi Chełmem. Ale czy inne partie również mogą reklamować swoich kandydatów na ścianie budynku młyna, bądź innych obiektów należących do miasta? – pyta nasz czytelnik.

Sprawą zainteresowaliśmy Biuro Prasowe Prezydent Chełma. Urzędnicy zapewnili, że miasto nie wynajmuje powierzchni budynków użyteczności publicznej w celu umieszczenia materiałów wyborczych. Dotyczy to również młyna Michalenki. Biuro zaznaczyło, że sprawa została zgłoszona Straży Miejskiej.

Czyżby sztabowcy Prawa i Sprawiedliwości zawiesili baner samowolnie? (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here