Ścieżka biegowa w Kumowej Dolinie

W ramach Wolontariatu Pracowniczego Cemex Polska, przy współpracy Chełmskiej Grupy Triathlonu, w Kumowej Dolinie powstała nowa ścieżka biegowo-rowerowa.

– Chełmska Grupa Triathlonu ma przyjemność zakomunikować oficjalnie uruchomienie nowej ścieżki biegowej w Kumowej Dolinie – czytamy na stronie Facebook ChGT. – Od dłuższego czasu mogliście zauważyć w lasach Kumowej Doliny słupki z oznaczeniami kierunku i dystansu. Dzisiaj udało nam się nareszcie ustawić tablicę informacyjną i mamy nadzieję, że już nikt się nie zgubi.

Trasa ma ok. 12 km, ale jej organizatorzy wyznaczyli dwa skróty: do 5,5 km lub 9,5 km. Start wyznaczono przy wjeździe z drogi krajowej nr 12 do Amfiteatru w Kumowej Dolinie.

– Dziękujemy Fundacji Cemex „Budujemy przyszłość” i firmie Cemex Polska za sfinansowanie projektu, Lasom Państwowym za współpracę oraz Wolontariuszom z Chełmskiej Grupy Triathlonu, szczególnie Dariuszowi Piątkowskiemu, za pomoc w realizacji ścieżki biegowej. Zapraszamy wszystkich do aktywnego wypoczynku i budowania formy na janowskich górkach – czytamy na stronie Chełmskiej Grupy Trathlonu. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here