Słynna świnka odwiedzi Lublin

Ciekawa świata i uwielbiająca przygody świnka Peppa – bohaterka popularnej kreskówki – razem ze swoim bratem Georgem odwiedzi SKENDE Shopping w Lublinie, aby spotkać się z dziećmi.


Na trzy dni (od 12 do 14 kwietnia) centrum handlowe przy Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie zamieni się w bajkową krainę pełną atrakcji i niespodzianek. Najmłodsi będą mieli niepowtarzalną okazję, aby pobawić się z ulubionymi bohaterami i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.
– Chcemy, aby SKENDE Shopping było miejscem, gdzie nie tylko można zrobić zakupy, ale także miło spędzić czas z rodziną. Dzięki aktywnościom, takim jak spotkania z bohaterami kreskówek i filmów, ale także licznym kreatywnym warsztatom, jakie się tu odbywają, możemy zaoferować najmłodszym zabawę, która ich uczy i rozwija. Jest to najlepszy sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor centrum handlowego SKENDE Shopping.
„Świnka Peppa” to jeden z najbardziej popularnych seriali dla dzieci w Polsce i na świecie. Bajka była emitowana aż w 180 krajach. Krótkie 5-minutowe odcinki opowiadają o życiu Peppy oraz jej rodziny, czyli: mamy, tata i Georga – młodszego brata. Pomysłowa i energiczna świnka dzięki przygodom, jakie jej się przytrafiają, kształtuje u dzieci pozytywne zachowania, a zarazem uczy kreatywnego podejścia do codziennych obowiązków oraz rozwiązywania problemów.
Ze świnką Peppą oraz Georgem będzie można spotkać się Centrum Handlowym SKENDE Shopping przy Al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie 12 i 13 kwietnia (czwartek-piątek) w godzinach 14-20 oraz 14 kwietnia (sobota) od 11 do 19.
W tych dniach dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach, grach zręcznościowych i licznych konkursach, w których do wygrania będą wspaniałe nagrody. Na tych, którzy lubią aktywną rozrywkę, czeka specjalnie przygotowana „Strefa Podskoku”.
Po wspólnych szaleństwach strudzeni uczestnicy zabawy mogą zjeść watę cukrową i zobaczyć, jak animatorzy ze specjalnych balonów, które da się formować, wyczarują niezwykłe zwierzęta.
Wstęp na spotkanie ze świnką Peppą i Georgem jest bezpłatny. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here