Spotkania przy planach miasta

Z zapisami studium można się zapoznać też na miejskim GeoPortalu (www.geoportal.lublin.eu), w dziale planowanie Przestrzenne.

W kwietniu rozpocznie się kolejna seria spotkań poświęconych projektowi studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego Miasta Lublin.


Najbliższe spotkania z mieszkańcami odbędą się w lubelskim ratuszu już w tym tygodniu: 4 kwietnia (środa) o godzinie 16.00 dla dzielnic: Konstantynów, Sławin, Sławinek, Szerokie, Węglin Południowy oraz Węglin Północny, 5 kwietnia (czwartek) o godzinie 16.00 dla dzielnic: Czechów Południowy, Czechów Północny, Stare Miasto, Śródmieście oraz Wieniawa. Kolejne w następnych tygodniach: 10 kwietnia (wtorek) o godzinie 16.00 dla Dzielnic: Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek oraz Wrotków, 17 kwietnia (wtorek) o godzinie 16.00 dla Dzielnic: Bronowice, Hajdów-Zadębie, Felin, Kalinowszczyzna, Ponikwoda oraz Tatary i 18 kwietnia (środa) o godzinie 16.00 dla Dzielnic: Czuby Południowe, Czuby Północne, Rury, Za Cukrownią oraz Zemborzyce. Spotkania będą prowadzone przez Pawła Prokopa – prezesa Fundacji Inicjatyw Menedżerskich. Minimalny czas spotkań to ok. 2-2,5 godziny. Osoby, które mają przygotowane uwagi i opinie i będą chciały je zaprezentować na spotkaniu proszone są o wcześniejsze zgłoszenie ich na adres e-mail: piotr.choros@lublin.eu. Należy podać datę spotkania, którego dotyczą uwagi. (EM.K.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here