Spotkanie biznesowe z samolotami w tle

Ponad 70 przedsiębiorców z kilkudziesięciu branż uczestniczyło w 104. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Spotkanie odbyło się we wtorek w hangarze szkoły lotniczej Navcom Systems Fly Flying Academy w Świdniku.


Lotnicze Spotkanie Biznesowe nawiązywało do 100-lecia tradycji lotniczych na Lubelszczyźnie. Imprezie towarzyszył panel „Blaski i cienie lotnictwa cywilnego”, w którym udział wzięli piloci, przedstawiciele obiektów lotniczych i firm współpracujących z branżą.

Prezentację z okazji 20-lecia Navcom Systems oraz 5-lecia Navcom Systems Fly Flying Academy przeprowadziła Joanna Jędrasik, klubowiczka i współorganizatorka spotkania. Opowiedziała także o działalności fundacji powstałej na kanwie działalności spółek- Fundacji Skrzydlata Pasja, gorąco zachęcajac do wsparcia projektu: „STINSON wraca na niebo”.

Podczas wtorkowego spotknia Klub Odpowiedzialnego Biznesu powiększył się o kolejne firmy: Interior Art. Studio, Most Lublin i Dziak Motorsport.

Organizatorami wydarzenia nad którym patronat medialny sprawował „Nowy Tydzień” byli Giełda Eventów wraz z Klubowiczami: Navcom Systems Fly Flying Academy i Navcom Systems. BS