Student PWSZ w podróżniczym programie

Kacper Stępiński, student chełmskiej PWSZ jest jednym z głównym bohaterów programu „No to lecę!”, emitowanego przez Travel Channel i TVN Style. Szkolący się na pilota Kacper przygodę z lataniem rozpoczął od pracy stewarda.

Śniadanie w Warszawie – kolacja w Singapurze? To możliwe w przypadku pracy w liniach lotniczych. A jak dokładnie wygląda praca na pokładzie samolotu, można obejrzeć w programie „No to lecę!”. Program przybliża tajniki pracy stewardess i stewardów.

Pokazuje jak „od kuchni” wyglądają przygotowania do rejsów, procedury bezpieczeństwa i jak mimo życia na walizkach stewardessom i stewardom udaje się być miłym dla pasażerów. A przy okazji widzowie zobaczą, że z tą ciekawą i ciężką pracą wiążą się też korzyści. Bo po każdym locie jest wolny czas, który można wykorzystać na zwiedzanie. A jeśli lata się do tak egzotycznych państw jak Singapur, to jest co zwiedzać.

Jednym z czwórki głównych bohaterów programu jest Kacper Stępiński, student chełmskiej PWSZ. Kacper swoją przyszłość wiąże z pilotażem samolotowym i na tym kierunku studiował w Chełmie.

– Jako steward latam od trzech lat – mówi. – Zacząłem w zagranicznej linii czarterowej, by po roku dostać pracę w LOT. Swoją przyszłość wiążę z kokpitem i to jest dla mnie nadrzędne, ale nie da się ukryć, że praca na pokładzie sprawia mi ogromną przyjemność i traktuje to bardziej jako przygodę.

Kacper mówi, że pracę jako steward podjął, aby zarobić na wakacje i tak już zostało. – I nie zamierzam schodzić z pokładu, dopóki nie skończę szkolenia samolotowego -mówi. (bf)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here