Świadek poszkodowanym

W tym miejscu często dochodzi do wypadków – mówią zgodnie mieszkańcy. W czwartek wieczorem w Kamieniu miało miejsce fatalne zdarzenie drogowe, w którym ucierpiał nastolatek.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, późnym wieczorem (2 września) rodzina z Kamienia wracała jeepem do domu. Nagle siedzący za kierownicą 49-latek, na potocznie nazywanym przez mieszkańców gminy odcinku drogi wojewódzkiej „Kamień-Wierzby”, zobaczył leżący w rowie samochód. Instynktownie zatrzymał pojazd i wyszedł, by sprawdzić, czy nikt nie potrzebuje pomocy. Po chwili w tył stojącego jeepa, w którym została kobieta wraz z nastoletnim synem, uderzył kierowca peugeota (36-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego). Najpewniej nie zdążył wyhamować przez nadmierną prędkość.

– W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala został przetransportowany nastoletni pasażer jeepa – mówi komisarz Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. – Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Apelujemy przy tym o zachowanie ostrożności na drodze – dodaje komisarz.

Kobieta, która wylądowała w rowie, nie odniosła poważnych obrażeń. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here