Szachiści grali o puchar prezesa

Kilkudziesięciu miłośników szachów spotkało się w sobotę w Miejskiej Hali Sportowej by rywalizować w szóstym turnieju szachowym o puchar prezesa chełmskiego MPEC.

W klasyfikacji seniorów zwyciężył Krzysztof Iwańczuk, a kolejne miejsca zajęli: 2. Arkadiusz Łuczkiewicz, 3. Mikołaj Drozd, 4. Norbert Górnik, 5. Przemysław Nowaczek. W kat. seniorki zwyciężyła Oliwia Prucnal przed Natalią Oszust i Karoliną Radecką. W kat. dziewcząt do lat 12 triumfowała Weronika Majewska, druga była Weronika Toporowska, trzecia Laura Kosarska, czwarta Aleksandra Radecka, a piąta Elżbieta Tomaszewska. Wśród chłopców do lat 12 zwyciężył Patryk Dragan, a kolejne miejsca zajęli: 2. Mikołaj Szychulec, 3. Maciej Raćkowicz, 4. Jan Tomaszewski, 5. Paweł Tomaszewski. Puchary wręczał zwycięzcom Mirosław Iwiński, prezes chełmskiego MPEC. (kg)