Szukają nowych zastępów. Harcerzem być!

Komenda Hufca ZHP w Chełmie szuka młodzieży chętnej do wstąpienia w harcerskie szeregi. Spotkania organizacyjne 21 i 25 listopada br.

Komenda Hufca ZHP w Chełmie organizuje nabór uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i średnich do drużyny sztabowej i środowiskowej. Spotkania organizacyjne dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z harcerstwem zaplanowano w dniach 21 listopada o godz. 17.00 i 25 listopada o godz. 15.00 w siedzibie Hufca przy stadionie MOSiR przy ul. I Pułku Szwoleżerów w Chełmie.

W związku ze zbliżającą się setną rocznicą powstania ZHP w Chełmie planowane są uroczyste obchody. W związku z tym kierownictwo Hufca organizuje konkurs dla harcerzy i instruktorów pod hasłem „Moje wspomnienia ZHP z ostatnich trzech lat”. Prace powinny mieć objętość 1-2 stron. Najlepsze wspomnienia zostaną opublikowane. Kierownictwo Hufca zwraca się również z prośbą o dostarczanie materiałów archiwalnych, zdjęć związanych z działalnością harcerstwa w regionie. Materiały te będą częścią wystawy planowanej w ramach obchodów rocznicy powstania ZHP w Chełmie. Kontakt pod nr tel. 693 368 373 lub na e-maila nryszard22@gmail.com.
(opr. mo)