leśnictwo Husynne
Zakaz odwołany. Już można do lasu
Od dziś, 5 sierpnia, znowu można wchodzić do lasów w leśnictwie Husynne. Nadleśniczy odwołał zakaz, który miał obowiązywać do końca br.
Zakaz wstępu do lasu do końca roku!
Zero spacerów, wycieczek i zbierania grzybów w części lasów w leśnictwie Husynne w gminie Dorohusk! Do końca roku obowiązuje zakaz wstępu do tamtejszych lasów.
Zakaz...


![Biblionerzy na szóstkę [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblionerzy-1-218x150.jpg)























