Ruszyli pieszo na Jasną Górę
Ruszyli pieszo na Jasną Górę. Po raz 45. Po raz pierwszy z Lublina [GALERIA]
Dziś po mszy świętej w Archidiecezji Lubelskiej w trasę wyruszyła 45. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Razem z pątnikami z Lublina na pątniczy...













![Boże Ciało we Włodawie [FOTORELACJA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/06/boze-cialo-wlodawa1-218x150.jpg)






![Ruszyli pieszo na Jasną Górę. Po raz 45. Po raz pierwszy z Lublina [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2023/08/pielgrzymka-2023-41-OK-324x160.jpg)




