Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej
Mundurowi kopali i się integrowali [GALERIA]
(8 maja) Na stadionie GOKSiT w Woli Uhruskiej odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej, który zgromadził dziewięć drużyn reprezentujących różne formacje i...




















![Mundurowi kopali i się integrowali [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/05/turniej3-2-324x160.jpg)




