Mundurowi kopali i się integrowali [GALERIA]

(8 maja) Na stadionie GOKSiT w Woli Uhruskiej odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej, który zgromadził dziewięć drużyn reprezentujących różne formacje i służby mundurowe. Wydarzenie było okazją nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również do integracji środowisk mundurowych oraz promocji zasad fair play.

Na boisku nie brakowało emocji, widowiskowych akcji i walki o każdy punkt aż do ostatniego gwizdka. Zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie, a kibice stworzyli wyjątkową atmosferę, gorąco dopingując swoje drużyny.

Najlepsze zespoły oraz wyróżnionych zawodników nagrodzili m.in. starosta Mariusz Zańko oraz wójt gminy Wola Uhruska – Jacek Kozyra.

Zwyciężyła KPP we Włodawie, drugie miejsce zajął 19 Samodzielny Dywizjon Artylerii Samobieżnej w Chełmie, a trzecie ekipa 19 Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej.  Przyznano również wyróżnienia indywidualne. Tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Damian Rusiecki, najlepszego bramkarza – Paweł Kowalski, najstarszym zawodnikiem turnieju został Zbigniew Bytof, a królem strzelców – Mateusz Szczerbakow.

Organizatorzy podkreślają, że turniej był nie tylko sportowym świętem, ale również wyrazem współpracy i wzajemnego szacunku pomiędzy służbami. Wszystkim uczestnikom pogratulowano wysokiego poziomu rywalizacji, a kibicom podziękowano za stworzenie atmosfery pełnej sportowego ducha. (pk)