Takiego wydarzenia jeszcze w Lublinie nie było

W przyszłym miesiącu w Lublinie po raz pierwszy w historii spotkają się światowi liderzy wśród branżowych ekspertów oraz reprezentanci najwyższego szczebla najprężniejszych firm, miast i regionów Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas kongresu EE Alliance Global Summit, zaplanowanego od 4 do 6 września, wspólnie kształtować będą przyszłość regionu jako istotnego partnera dla branży nowoczesnych usług dla biznesu.


W EE Alliance Global Summit udział weźmie 450 delegatów z ponad 20 krajów i 5 kontynentów. Do Lublina przyjadą przedstawicieli wiodących stowarzyszeń branży nowoczesnych usług biznesowych, technologicznej i IT (takich jak IAOP, SIG, GSA, Outsourcing Verband); ministrowie ds. innowacji i technologii z 23 wschodzących gospodarek Europy, przedstawiciele sektora publicznego (agencje promocji inwestycji, miast i regionów), firm venture capital, inwestorów i startupów oraz liderzy branży technologicznej z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Nie zabraknie ekspertów w dziedzinie globalnych usług biznesowych i technologii (Tholons, PwC, Deloitte i HFS Research), międzynarodowych firm (Microsoft, WeWork, Google, Amazon i Apple) oraz przedstawicieli globalnych redakcji, m.in. BBC, CNN i Reuters, a także mediów krajowych i regionalnych.

Podczas prelekcji i paneli tematycznych goście będą mieli możliwość poznania atrakcyjności inwestycyjnej województwa lubelskiego. Zaplanowano także warsztaty dla startup ‘ów.