Taniej za lokal usługowy na Osiedlu Europejskim

TBV do 31 października 2016 r. oferuje lokale usługowe na Osiedlu Europejskim w cenie obniżonej o 500 zł za metr kwadratowy!
„Szukając najlepszego miejsca na lokal, warto postawić na dynamicznie rozwijającą się dzielnicę, gdzie każdego roku przybywa nowych mieszkańców. W Lublinie bardzo dobrym wyborem będzie Felin” – tak TBV zachęca do kupna lokali usługowych.
W ubiegłym roku na Osiedlu Europejskim budowanym przez TBV do dwóch bloków wprowadziło się już 235 rodzin, w przyszłym planowane jest oddanie kolejnych 176 mieszkań.

Ale na tym nie koniec, bo obszar przeznaczony pod zabudowę zajmuje aż 10 ha. Obecnie realizowany jest drugi etap budowy o nazwie Londyn.
Na parterze jednego z budynków, wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego, znajdzie się 10 lokali usługowych o powierzchni od 42 do 115 metrów kwadratowych z dogodnym wejściem od ulicy. Każdy lokal posiada duże witryny wystawowe. Ponadto przed budynkiem powstaną ogólnodostępne miejsca postojowe. Lokale usługowe na Osiedlu Europejskim to propozycja dla tych, którzy pragną prowadzić swoją działalność poza centrum, a także tych, którym zależy na atrakcyjnych warunkach finansowych – informuje TBV.
Regulamin promocji dostępny w biurze sprzedaży TBV.
Szczegóły pod numerem telefonu 81 533 55 44.