TBV i Willowa 2 uczestniczyły w ogólnopolskich Dniach Otwartych Deweloperów

Dni Otwarte Deweloperów to ogólnopolska akcja, która odbywała się przed tygodniem w kilkunastu miastach Polski. W Lublinie w wydarzeniu udział wzięły Willowa 2 i TBV.


Pierwszy z lubelskich deweloperów szukającym własnego M prezentował swoją najnowszą inwestycję, Osiedle Morwowa. Nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy powstaje u zbiegu ulic Wojciechowskiej i Morwowej. – Atrakcyjna lokalizacja, znakomite skomunikowane zarówno z centrum, jak i z obwodnicą Lublina, wysoki standard wykonania mieszkań oraz doskonały dostęp do lokalnej infrastruktury – transportu publicznego, szkół, uczelni oraz punktów handlowo-usługowych to atuty Osiedla Morwowa – wylicza Paulina Jaszczewska z biura sprzedaży dewelopera Willowa 2.
Pierwszy etap inwestycji obejmował budowę sześciopiętrowego budynku o siedmiu kondygnacjach naziemnych i dwóch kondygnacjach podziemnych. Powstało w nim 73 lokale mieszkalne, wśród których znajdują się zarówno funkcjonalne kawalerki o powierzchni 34 metrów kwadratowych, jak i przestronne mieszkania do 82 mkw. o starannie zaprojektowanych układach. W budynku znajduje się również 11 lokali usługowych.
W trakcie realizacji jest także drugi 7-kondygnacyjny budynek, w którym powstanie łącznie 48 mieszkań o metrażach: od 34 do 61 mkw.
Z kolei na parterze deweloper przewiduje lokale użytkowe o powierzchni od 54,80 mkw. do 180 mkw.
Planowany termin zakończenia budowy tego etapu osiedla planowany jest na koniec II kwartału 2018 roku. Docelowo Osiedle „Morwowa” będzie liczyło cztery, nowoczesne budynki o wysokim standardzie wykończenia.
Przyszli mieszkańcy Osiedla Morwowa będą mieli do dyspozycji parking podziemny oraz dodatkowo ogólnodostępne miejsca postojowe naziemne.
Zaletą powstającego osiedla jest również zastosowanie ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań. Wygodę ma dodatkowo zapewnić atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni, dzięki czemu, mieszkając w centrum miasta, będzie można się wyciszyć i zrelaksować.
TBV podczas Dni Otwartych Deweloperów zachęcał z kolei do zamieszkania w zakończonych już inwestycjach (ostatnie wolne mieszkania) przy Zbożowej 26 na Sławinku oraz na Osiedlu Prestige przy ul. Koncertowej oraz nowych, powstających m.in. Paganiniego 23 na lubelskim Czechowie (cena za metr kwadratowy od 5200 zł), a także na Osiedlu Europejskim, gdzie realizowany jest kolejny, trzeci etap pod nazwą Budapeszt (planowane zakończenie budynku A7 – II kwartał, A6 – III kwartał, a A8 – IV kwartał 2018 r.)
KB