Tradycyjne wieczory kawalerskie to już przeszłość

Organizacja wieczoru kawalerskiego to często duże wyzwanie dla przyjaciół przyszłego pana młodego. Tym bardziej, że standardowe formy spędzania tego wieczoru oraz śmieszne gadżety wywołują uśmiech tylko na chwilę. Coraz częściej uczestniczy zabawy przygotowują dla przyszłego męża prezent w formie oryginalnego przeżycia, składając się na przykład na wspólną wyprawę off-road, lot w tunelu aerodynamicznym czy wizytę na strzelnicy.

Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja, warto więc postarać się o niestandardowy upominek dla bohatera wieczoru. Nie należy podejmować decyzji zbyt pochopnie. Lepiej wcześniej zastanowić się w większym gronie, co ucieszyłoby najbardziej pana młodego. Wręczenie prezentu jest często głównym punktem programu, dlatego warto, by był on trafiony, nietuzinkowy i sprawił obdarowanemu dużo frajdy. Aktualnie propozycji na ciekawe i atrakcyjne niespodzianki, przygotowane w profesjonalny sposób jest wiele. Można śmiało wybierać spośród pomysłów na prezenty za kierownicą czy w powietrzu, które dostarczą panu młodemu niezapomnianych wrażeń – podpowiada Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

Off-road

Wieczór kawalerski można zorganizować jako wyprawę off-roadową w wymagającym terenie, której celem jest na przykład kopalnia uranu. To propozycja na świętowanie w męskim gronie dla fanów mocnych wrażeń. Profesjonalnie zaplanowane wydarzenie trwa kilka godzin, nad jego bezpieczeństwem czuwają instruktorzy, a plan imprezy obejmuje wiele atrakcji, takich jak jazda samochodem terenowym, zwiedzanie kopalni uranu, zjazd tyrolką, wahadło bungee, zjazd po linie w pionowym szybie kopalni oraz napoje, posiłki i muzykę. Jest to niebanalny prezent dla przyszłego pana młodego, który zapewni wiele pozytywnych emocji, zintegruje grupę i będzie świetnym wspomnieniem na długie lata.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Panu młodemu można również dostarczyć niezapomnianych emocji organizując na wieczór kawalerski lot w aerotunelu. Aerotunel jest swego rodzaju symulatorem wolnego spadania, czyli najbardziej pożądanego uczucia które towarzyszy nam podczas skoku ze spadochronem. Lot w aerotunelu to uczucie skoku ze spadochronem, swobodnego spadania, dzięki któremu zaledwie kilka metrów nad ziemią obdarowany może poczuć się jak kilka tysięcy metrów nad ziemią w skoku tandemowym. Na miejscu nad bezpieczeństwem uczestnika czuwać będzie instruktor, który przekaże niezbędną wiedzę i zaopatrzy śmiałka w ochronny kask, gogle, zatyczki do uszu i kombinezon.

Podczas lotu instruktor będzie obecny w tunelu, pomoże przyjąć prawidłową pozycję i wznieść się do góry. Prędkość powietrza będzie dostosowana do możliwości uczestnika. Latanie w tunelu to zupełnie nowe wyzwanie. Dynamiczne środowisko wymaga precyzji ruchu, koordynacji ciała oraz ważne jest aby utrzymać środek ciężkości, dzięki czemu można najlepiej wykorzystać możliwość tunelu i cieszyć się dobrą zabawą. Lot w aerotunelu to emocjonujące wspomnienia na długie lata dla bohatera wieczoru i osób mu towarzyszących.

Skok na bungee

To pomysł dla odważnego pana młodego, który jest fanem mocnych wrażeń. Skok na bungee dostarcza niesamowitych emocji a przy tym jest jedną z najbezpieczniejszych form sportów ekstremalnych, gdy atrakcja jest przeprowadzona pod opieką instruktorów, nadzorujących prawidłowy jej przebieg i dbających o bezpieczeństwo uczestnika. Potężna dawka adrenaliny to doskonały początek udanej imprezy, a film oraz zdjęcia z realizacji będą wspaniałą pamiątką zarówno dla przyjaciół i przede wszystkim głównego bohatera wieczoru.

Wizyta na strzelnicy

Wizyta na strzelnicy to prawdziwie męska rozrywka gwarantująca dużo adrenaliny i wyzwalająca ducha rywalizacji, która może się również okazać doskonałym pomysłem na kawalerski wieczór. Nic tak nie integruje, nie bawi i nie daje takiego poczucia siły jak wystrzelanie razem z kolegami kilkunastu magazynków, np. na strzelnice360.pl. Dla bardziej wymagających uczestników takiego eventu organizatorzy mogą zapewnić szkolenie z survivalu.