Tylko w Siódemce…

Nawet deszczowe chmury nie były w stanie zepsuć zabawy uczestnikom dorocznego festynu w Szkole Podstawowej nr 7 w Chełmie. Fantastyczne występy, niesamowite atrakcje i tłumy na widowni. Taka impreza jest tylko raz w roku i tylko w „Siódemce”. Goście już nie mogą doczekać się następnej edycji.

W piątkowe popołudnie Szkoła Podstawowa nr 7 stała się najweselszym i najciekawszym miejscem w Chełmie. Festyn pod nazwą „Razem w Siódemce możemy więcej” jak zwykle zgromadził mnóstwo gości, a w świetnej zabawie nie przeszkodziła im deszczowa pogoda. Na scenie wystąpiło dziesiątki artystów, w tym gospodarze czyli uczniowie SP nr 7, jak również absolwenci tej placówki. Swoje talenty wokalne i taneczne pokazali przedstawiciele zespołów dziecięcych i młodzieżowych z całego Chełma, ale nie tylko. Na gości czekały wystrzałowe atrakcje.

Każdy mógł spróbować sił w konkursach strzeleckich, a także wziąć udział w innych interesujących konkurencjach z nagrodami. W zmaganiach chętnie uczestniczyły całe rodziny. W programie imprezy były pokazy sprzętu służb mundurowych, które za każdym razem robią na gościach duże wrażenie. Były też pokazy sztuk walki oraz występy akrobatyczne. Zainteresowanie wzbudzały jednoślady prezentowane przez chełmskich motocyklistów ze stowarzyszenia „Niedźwiedzie Wschodu”. Kto zgłodniał, miał okazję posilić się, bo na miejscu serwowano pyszną, swojską kuchnię.

Niezwykłą atmosferę stworzyli występujący na scenie artyści, dzięki którym emocje wśród publiczności sięgały zenitu. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły widowni takie gwiazdy jak Dariusz Tokarzewski – wokalista Zespołu „Vox”, a także Larysa Tsoy i Adrian Makar – znani z muzycznych programów telewizyjnych. Owacjami na stojąco dziękowano też za występy chełmskim wokalistom – Mariuszowi Materze i Annie Kostkiewicz oraz reprezentantom Zespołu „Ricco”. Festyn zakończyła zabawa taneczna i sztuczne ognie. Jak zwykle, było świetnie! (opr. mo)