Usiłował zabić rodziców

28-letni mieszkaniec Krasnegostawu, z nieznanych przyczyn, rzucił się z nożami na swoich rodziców. Ranił matkę, a ojcu zadał kilka ciosów. Małżonkowie schronili się u sąsiadów. Gdy na miejsce zdarzenia przyjechali mundurowi, agresywny mężczyzna rzucił się również na jednego z policjantów i ranił go nożem. Dramat rozegrał się w piątek 29 lipca, po godz. 3.00 w nocy, w jednym z krasnostawskich mieszkań.

Ostatnie tak wstrząsające zdarzenie w powiecie krasnostawskim miało miejsce dokładnie pięć lat temu w Piaskach Szlacheckich, gdzie 30-letni mężczyzna zabił swoich rodziców i wuja.

W piątek (29 lipca) około godz. 3.00 w nocy w jednym z mieszkań w Krasnymstawie doszło do równie dramatycznych wydarzeń. 28-letni mężczyzna wziął noże w obie dłonie i z nieustalonych przyczyn rzucił się na swoich rodziców. Najpierw ranił matkę, a później kilkukrotnie ugodził swojego ojca.

Małżonkowie, widząc agresję syna, którego w żaden sposób nie mogli uspokoić, ukryli się u sąsiadów. Na miejsce wezwano policję i karetki pogotowia. Gdy mundurowi weszli do mieszkania, 28-latek, trzymając w ręku, nóż rzucił się na jednego z policjantów i go ranił. Szybko jednak został obezwładniony. Po zatrzymaniu mężczyznę przewieziono do szpitala na oddział psychiatryczny.

Rodzice i ranny policjant z obrażeniami także trafili do szpitala. Życiu matki oraz funkcjonariusza nie zagraża jednak żadne niebezpieczeństwo. W poważniejszym stanie był ojciec 28-latka, który musiał przejść operację. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają krasnostawscy policjanci i prokurator. (ps)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here